Hei.!
Wiem, że dużo czasu minęło od ostatniego posta.. Jakoś nie miałam czasu się za to zabrać. Zostałam "zasprawdzianowana". Oprócz testów przewidziany na ten czas musiałam nadrobić zaległości po chorobie. Oprócz szkoły i nauki w ostatnim czasie dużo chodzę na zakupy. Nagle połowa moich spodni stała się za mała, a bluzki.. no.. po prostu potrzebowałam odświeżyć tę część garderoby. Oczywiście nowa kurtka i czapka, bo tu gdzie mieszkam jest już bardzo zimno. Poza tym chciałabym się wreszcie zająć blogiem, a przede wszystkim jego wyglądem. Myślę o zmianie kursora, dodaniu jakiegoś ładniejszego zdjęcia na tło, ale także o dodawaniu więcej postów z większą liczbą zdjęć. Co myślicie o dodaniu jakiegoś odtwarzacza MP3.?
Dużo się zmieniło przez ostatni czas. Słucham innej muzyki, zawieram więzi z rówieśnikami. Są też te złe zmiany, np. dowiedzieliśmy się że w klasie ktoś ma wszy. Oczywiście zaczęłyśmy panikować. :D
Mam dla was coś na poprawę humoru. Nadchodzi zima i w Karpaczu trzeba łopatować.
Chciałam wstawić zdjęcie, ale blogger się buntuje.. ;c Jak tylko to ogarne to wstawię je.
To jak na razie wszystko. Prosiłabym o komentowanie- chciałabym wiedzieć czy ktoś to wgl. czyta, ewentualnie dowiedzieć się o błędach. Do zobaczenia w następnym poście kochani. ;*
To jak na razie wszystko. Prosiłabym o komentowanie- chciałabym wiedzieć czy ktoś to wgl. czyta, ewentualnie dowiedzieć się o błędach. Do zobaczenia w następnym poście kochani. ;*