06.02.2015r.*
Hei.!
Mam to szczęście powiadomić was, że mija mi pierwszy tydzień ferii.!
Ostatnie dni w szkole przed feriami były bardzo męczące, cały kalendarz każdego dnia był przepełniony testami, kartkówkami, pracami domowymi, projektami i zajęciami..
Teraz wreszcie mogę odpocząć, wyspać się, oddać się swoim zainteresowaniom i wreszcie mam czas na publikowanie postów. Opisze wam krótko jak wykorzystałam wolny czas.
W niedziele nie zdarzyło się nic szczególnego, po prostu byłam na basenie.
W czwartek byłam w kinie (Helios) na filmie "Pingwiny z Madagaskaru". Film jest świetny, śmieszny i szczerze wam go polecam.
Dzisiaj, w piątek byłam w Gigantach Mocy w MCK. Parami szukaliśmy pudełek po całej wystawie. W pudełkach były schowane rzeczy, wkładaliśmy do nich rękę (żeby pomacać przedmiot), czytaliśmy przyczepioną wskazówkę i szukaliśmy (na wystawie) jak się nazywa. Nazwy wpisywaliśmy do krzyżówki. Nasz czas to 75 min.
Pierwsze trzy pary dostały paczki, a my dostaliśmy bilety na jutrzejszy mecz SKRA Bełchatów-AZS Częstochowa o 15.00. Na koniec przechodziliśmy jeszcze raz w poszukiwaniu skrzyni z niespodziankami. Mam:
Pierwsze trzy pary dostały paczki, a my dostaliśmy bilety na jutrzejszy mecz SKRA Bełchatów-AZS Częstochowa o 15.00. Na koniec przechodziliśmy jeszcze raz w poszukiwaniu skrzyni z niespodziankami. Mam:
-plakaty z Gigantów Mocy,
-wielki kalendarz, plakat i cukierki ze SKRY,
-skałe z odciśniętą rośliną,
no i te bilety na mecz..
(zdjęcia nie są może najpiękniejsze,
ale chciałam wam pokazać te plakaty i wgl..)
Więc jutro idę na mecz, a w ten weekend zamierzam jeszcze pójść na lodowisko. Jak chcecie mogę jutro napisać post jak było na meczu i może wstawić jakieś zdjęcia.
Przypominam jeszcze, że jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem poniżej.
Do następnego. :)
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
*kolejny opóźniony post. Tym razem spowodowany czekaniem na zdjęcia, ale tych jeszcze nie ma.. ;c
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
*kolejny opóźniony post. Tym razem spowodowany czekaniem na zdjęcia, ale tych jeszcze nie ma.. ;c