2014/09/19

Birthday, Sick and more.

Hei.!

Minęło troche czasu od ostatniego posta. Czemu w ten czas nic nie dodałam.? Gdy ostatnim razem przeczytałam poprzedniego posta stwierdziłam, że nie tak to miało wyglądać.. Podczas dodawania go podobał mi się, ale następnego dnia stwierdziłam, że brzmiało to inaczej niż gdy to pisałam.. Stwierdziłam, że będę pisać dalej, gdy "znajdę swój styl", bo wcześniej na siłę próbowałam napisać to tak, jakby pisała to inna blogerka. Nie udało się i twierdze teraz, że wyszło mi to na dobre. Jaki jest powód pisania tego posta.? Otóż to taki, iż wczoraj, dokładnie 18 wrześnie miałam urodziny i chciałam się z wami tą chwilą podzielić. Skończyłam właśnie 14 lat. I pomimo tego pięknego dnia cały tydzień był do bani.. Czułam się taka.. zamulona. A jakby tego było mało to się dzisiaj rozchorowałam. To niemożliwe ile chusteczek można zużyć w jeden dzień. :D Wow ten post wydaje mi się być OK zwłaszcza, że pisze teraz bez większego zastanowienia. Jest taki mój, tak jak chciałam żeby był (chociaż jeden z moich planów wypalił. Tak piękne, że aż niemożliwe). W następnych postach spróbuje dodać jakieś zdjęcia. Jeżeli zdąże wyzdrowieć to pojawią się już w następnym poście. 

2014/09/06

Ordinary day

Hei! 

Zaczne od tego, że w ostatnim poście literki były za małe, za co bardzo przepraszam. 
Ten tydzień był baardzo trudny. Jak wiecie- zaczęła się szkoła. Zmnieniła mi się połowa nauczycieli, zaczeli pytać, robić kartkówki i zadawać prace domowe.. Jednak w tym roku chce sobie odpuścić to całe stresowanie sie przed sprawdzianami i zarywanie nocek. 
Ponadto na facebooku zobaczyłam cup song i postanowiłam spróbować i nieźle mnie to wciągnęło. 
Ahh i mam dla was fotke, przy okazji mogłam zmienić szablon. 
Chcielibyście haul- co kupiłam w wakacje.?