Hei!
Zaczne od tego, że w ostatnim poście literki były za małe, za co bardzo przepraszam.
Ten tydzień był baardzo trudny. Jak wiecie- zaczęła się szkoła. Zmnieniła mi się połowa nauczycieli, zaczeli pytać, robić kartkówki i zadawać prace domowe.. Jednak w tym roku chce sobie odpuścić to całe stresowanie sie przed sprawdzianami i zarywanie nocek.
Ponadto na facebooku zobaczyłam cup song i postanowiłam spróbować i nieźle mnie to wciągnęło.
Ahh i mam dla was fotke, przy okazji mogłam zmienić szablon.
Chcielibyście haul- co kupiłam w wakacje.?

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Za każdy komentarz dziękuję. ♥
Czytam wszystkie komentarze.
Przyjmuję konstruktywną krytykę.
Jeśli jest coś, co ci się nie podoba i sądzisz że powinno być ulepszone, napisz. Postaram się dostosować.