2014/08/31

first day

hei.!
to mój pierwszy post na tym blogu i nie za bardzo wiem od czego zacząć.. 
Od początku: Mam na imię Natalia i mam 14 lat.. Lubie rysować, pisać, czasami sobie powyć, robić zdjęcia, i układać komplety z ubrań.. Na tym blogu będę opisywała swój dzień, wrzucała zdjęcia, haule zakupowe, moje pomysły na stroje.. Niestety dzisiaj nie mam dla was żadnych świeżych zdjęć, ale jutro idę z sis na "sesję".
Co sie działo.?
Wczoraj byłam na chrzcinach kuzyna (gdyby nie to, bloga utworzyłabym wczoraj), a dziś poszłam do galerii zrobić ostatnie zakupy do szkoły. Poza tym dziś po raz pierwszy wydepilowałam brwi. Bardzo sie bałam, że będzie boleć, ale nie było aż tak źle. A wy macie już zakupy do szkoły? Do której idziecie klasy? Chce wam się iść do szkoły? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz dziękuję. ♥
Czytam wszystkie komentarze.
Przyjmuję konstruktywną krytykę.
Jeśli jest coś, co ci się nie podoba i sądzisz że powinno być ulepszone, napisz. Postaram się dostosować.