2015/02/06

Delayed note

30.12.2014r.*

Hei.!
 
 
W świątecznej notce obiecałam wam, że napisze o wydarzeniach z mojego życia codziennego i oto jestem..! Troche się przez ten czas wydarzyło, ale żeby was nie zanudzić napisze tylko te najważniejsze wydarzenia lub te, które po prostu poprawiły mi humor i chce się nimi podzielić.
   Pierwszym takim wydarzeniem będzie konkurs kolęd i pastorałek. Wystąpiliśmy z piosenką "Coraz bliżej święta" i choć nie zajęliśmy żadnego z miejsc na podium, to zabawa była przednia.
Tego samego dnia mieliśmy wigilię klasową. Zanudzam, huh.? Nie sądzicie, że to brzmi jakoś dziwnie uroczyście.? Yep. Też myślę, że tak właśnie jest. Na co dzień taka nie jestem. Raczej szalona, wygadana, uparta i uwielbiająca się śmiać(często w nieodpowiednich momentach), więc nie wiem, co się ze mną dzieje.. Więc..
   W końcu zapisałam się na zajęcia pozalekcyjne. Tak, chce mi się po lekcjach, bo są to zajęcia plastyczne. I po siedmiu lekcjach zostaje do 16.30, ale nie jest źle..
   Właśnie! Wreszcie wyzbyłam się problemu, którym był złamany paznokieć. Nie, nie przejmuje się, bo nie dbam zbytnio o takie rzeczy. Jedyne co to dlatego, że złamał się w połowie i do połowy sprawiając, że o wszystko się zahaczał, a że w tym miejscu, w którym się złamał nie dało się go wtedy obciąć musiałam się z nim męczyć. Na domiar złego przeciął skórę pod nim się znajdującą. Leciała krew i bolało jak diabli. Problem był z pisaniem, czego nauczyciele nam nie oszczędzili. Jak to się stało.? Graliśmy w siatkówkę, próbowałam odebrać mocno zaserwowaną przez kolegę piłkę, nie dosięgłam jej, ale zahaczyłam opuszkiem palca. To tak w skrócie..
   Musze przestać pisać tyle o szkole, nie sądzicie.? W każdej notce jest to główny temat.
A to co robiłam w sylwestra i nowy rok opisze w osobnym poście. ** Będzie to krótka notka, a zawierać będzie miejsce w jakim byłam, wydarzenia, postanowienia noworoczne i pewnie na tym się zakończy. Przejże zdjęcia i jak któreś się nada to dodam. ***
Apropo zdjęć. Musze je chyba częściej dodawać, hę.?
   Teraz jeszcze pogadam sobie o pogodzie. Pomimo, że na święta śniegu nie było, to spadł teraz. Nie jest go za dużo, ale przynajmniej coś. A teraz zacznę inny temat i jeszcze bardziej zagmatwam. ;_;
   Ale hej, jest postęp.! Pracuje nad nowym wyglądem bloga (miałam się tym zająć już jakiś czas temu, ale byłam zbyt leniwa).
   Ale ja wygadana..
   Chce tylko jeszcze powiedzieć, że zawsze możecie mi zadawać pytania w komentarzach. bo w sumie nie za wiele wam powiedziałam. Więc jeśli coś was ciekawi to czekam na dole pod każdym postem. :) Najlepiej pod najświeższym, bo wtedy łatwiej będzie je znaleźć. Wolelibyście odpowiedzi w komentarzach czy w postach jako Q&A?
   Wiem, straszny bałagan w tym poście, postaram się przed opublikowaniem możliwie jak najbardziej uporządkować.
   No i to by było na tyle.. Widzimy się mam nadzieję w następnym poście i czekam na odpowiedzi na pytania i.. na komentarze.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
*Wtedy powinien się ukazać ten post.
**Którego nie będzie. To nie jest już czas na takie posty, a większość rzeczy już zapomniałam.
***Nie było dużo zdjęć i nic prawie na nich nie widać, bo było już ciemno.

Kolejny post, aktualny, ukaże się dzisiaj, albo najpóźniej jutro, bo czekam aż włożą zdjęcia na stronę (był tam fotograf i to on robił nam zdjęcia, więc teraz czekam, bo ja nie robiłam..).
A podczas czekania zajme się wreszcie szablonem bloga.. :)
Do zobaczenie wkrótce.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz dziękuję. ♥
Czytam wszystkie komentarze.
Przyjmuję konstruktywną krytykę.
Jeśli jest coś, co ci się nie podoba i sądzisz że powinno być ulepszone, napisz. Postaram się dostosować.