2014/11/07

I finally added a photo.!


Hei.!
 
 
Jak widzicie wreszcie wstawiłam zdjęcia.! No może nie są one z efektem wow, no cóż..
Chociaż minęło niewiele czasu, to do teraz sporo się wydarzyło, więc mam wam trochę do opowiedzenia. Więc na początek tak.. wczoraj, w czwartek zamiast lekcji wybraliśmy się na festiwal smaku. Odbył się on w ekonomiku, do którego szliśmy ponad godzinę. Tam też mieliśmy dwie lekcje: pierwsza, na której dyrektor, a także nauczyciel historii (mało istotne, wiem) opowiadał nam o dziejach banknotów (dopiero teraz, pisząc to skojarzyło mi się z panem krabem ze spongeboba XD);druga, lekcja o geodezji, na której poznawaliśmy czym się zajmuje oraz jej podstawowe podstawy. Następnie na sali gimnastycznej ( do której idąc mijaliśmy kuchnie, z której dochodziły nas wyśmienite zapachy) apel, podczas którego z koleżanką zajęłyśmy się pożeraniem moich kanapek, potem już tylko degustacja i powrót. Niektóre nimi dania, zdecydowanie mniejszość były pyszne, a inne nie. Jak można dodawać pieprzu do lodów...? No cóż, co kto lubi.
     Dzisiaj odbył się szkolny konkurs pieśni patriotycznej. Nasz występ wyszedł genialnie. Praie. No właśnie, mowa tu o sabotażu. Nagle w połowie piosenki zaczęli kawałkami przewijać i cofać podkład. Przez to zajęliśmy trzecie miejsce. Nieźle, co.? Ale w końcu wciąż "na pudle". :)
     Przed chwilą, chwile przed dwudziestą skończyła się impreza urodzinowa mojej siostry. Skończyła wczoraj 9 lat (no wiecie, urodziny 6.11, a przyjęcie dzień później, właśnie dzisiaj). Tak, to przecież oczywiste, że bawiłam się z dziećmi.. Mimo wszystko świetnie się bawiłam.. Jeszcze jutro czeka mnie przyjęcie dla rodziny. Ale o tym kiedy indziej. No więc.. według mnie te 2 dni spędziłam dosyć ciekawie.
     Na samiutki koniec chciałam podziękować Marcie Kot. Za wsparcie i komentarze, które dodają otuchy i mocnego kopa motywacji do dalszej pracy.
     Nienawidzę końcowych uprzejmości, pożegnań. Nigdy mi nie wychodzą, a uważam, że nie są aż tak bardzo potrzebne skoro widzimy się niedługo.
     A i już bym zapomniała o tylu informacjach.! Zostałam wybrana do konkursu z j. polskiego, w poprzednim poście nie było czcionki, post miał się pojawić wczoraj, ale tak się nie stało (Marta wie..), ominęłam haloween'owy maraton filmów (bo zasnęłam), a akcja z wszami zakończyła się bez echa. W trakcie występów nie wiadomo z jakiej przyczyny chciało mi się płakać, wtulałam się w Kasie, żeby powstrzymać wypływ łez. Planuję też zmiany w wyglądzie bloga. Przypomniało mi się chwile przed kliknięciem pomarańczowego, magicznego guziczka z napisem opublikuj (dzięki któremu zresztą możecie się dowiedzieć jak spędziłam dni, jak się czuje i co mi jest). Teraz mogę już bez żadnych wyrzutów położyć się spać i wreszcie wyspać.!




 

3 komentarze:

  1. Ojej, jak miło. :-) Znów napływ wielu informacji, więc tak : Fotki piękne ;* (na pewno lepsze od moich, które wyglądają delikatnie mówiąc, źle... XD), dobrze, że z wszami już koniec, oby u mnie w szkole również się tak stało :-) , dla Twojej młodszej, hardkorowej siostry - najlepszego :-) , no i ogólnie, szybko wstawiaj następny post ! :-) I jeszcze raz, fotki piękne :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Milo mi..
      Smieszne bo co roku cala rodzina ( rodzice i my dwie) mamy urodziny zawsze tego samego dnia tygodnia. W tym roku byl to czwartek..
      Co do posta to postaram sie napisac od razu jak zdarzy sie cos ciekawego.
      Jednak na razie staram sie zmienic wyglad bloga, bo ten jest raczej kiepski..
      Dziekuje ci. Gdyby nie twoje zainteresowanie blogiem dawno juz stracilabym motywacje.. ;*
      (Jeszcz raz dadza mi tak dlugi kod do wpisania to ich zatluke.!)

      Usuń
    2. Co do urodzin, to ja osobiście mam takie urodziny w dość osobliwym dniu, ponieważ 31 października. ,,W nocy o północy" - jak to zwykłam mówić. XD
      Naprawdę baaardzo mi miło. :-)

      Usuń

Za każdy komentarz dziękuję. ♥
Czytam wszystkie komentarze.
Przyjmuję konstruktywną krytykę.
Jeśli jest coś, co ci się nie podoba i sądzisz że powinno być ulepszone, napisz. Postaram się dostosować.