Jak zwykle jestem bardzo spóźniona. Jestem niekonsekwentna i nie mam pojęcia jak to zmienić. Jak wiecie byłam we Włoszech (24.04-03.05) i miałam dodać notkę jak spędzałam czas, co widziałam, gdzie byłam, co robiłam, itp. Od razu po powrocie zostałam zawalona sprawdzianami i do tej pory nie miałam czasu się zebrać i coś napisać. Weekendami za to robiłam prace, zaliczałam sprawdziany a potem po prostu nie miałam na nic siły. Jeśli chcecie to od tego czwartku mogę zacząć publikować posty..
Może wreszcie przejde do tego co się u mnie działo..(Musze się skupić żeby o niczym nie zapomnieć.)
Zacznę od tego, że w niedziele, tydzień po powrocie tak mi się zdaje, po długim czasie zastanawiania się wreszcie wybrałam dla siebie nowy telefon. Jest to htc desire 620 i jestem z niego bardzo zadowolona.
Druga sprawa. W zeszłym tygodniu mieliśmy gości w naszej szkole. Były to dwie studentki, jedna z Canady (chociaż urodziła się i pierwsze lata życia spędziła w Chinach), o ile dobrze pamiętam miała na imię Lisa.. druga przyjechała do nas z Iranu. Przeprowadzały one u nas lekcje o swoich krajach po angielsku.
W szkole organizujemy teraz V Festiwal Sztuk Przepięknych. W ramach tych festiwali mamy:
Dzień Poezji 21 maja, Dzień Plastyki i Fotografii 27 maja, Dzień Tańca 29 maja, Dzień Teatru 2 czerwca, Dzień Muzyki 11 czerwca i Noc Filmów 12 czerwca. W czwartek był dzień poezji na który chciałam pójść, ale znowu jestem chora. Jak na złość. Dowiedziałam się od koleżanek, że zajęłam egzekwo pierwsze miejsce w konkursie na wiersz. Niestety dyplomy odebrać nie mogłam.. No cóż. Przygotowuje jeszcze prace na dzień plastyki. A jako przyjaciel festiwalu pomagam w jego organizacji. Gdyby ktoś był w pobliżu to zapraszamy. ;)
Do tego moja klasa organizuje dzień patrona szkoły. Ja z Patrycją zajmujemy się sondą o Mikołaju Koperniku.
Chciałabym jeszcze powiadomić Was o tym, że na samym dole strony zostało umieszczone jeszcze pole 'KONTAKT'. Są tam podane strony i profile na które możecie się ze mną skontaktować.
Na koniec chciałabym jeszcze dodać: Jesteście wspaniali. Pod ostatnim postem-informacji wiele osób pozostawiło po sobie ślad w postaci komentarza. Nie tylko z Polski, lecz także spoza jej granic. W każdym było zawarte miłe słowo. Nie spodziewałam się, że blog zostanie tak miło i ciepło przyjęty. Tak samo nigdy nie spodziewałam się tu dużej aktywności. Chciałabym więc wam podziękować. Dajecie mi siłę do dalszego prowadzenia bloga i tak naprawdę to dzięki Wam ten blog istnieje.
To już chyba wszystko co miałam do powiedzenia. Zamieszczam jeszcze pare randomowych fotek ze snapa. ;)
SEE YA.!








Hej hej ;) No więc cóóż... Tyle tych rzeczy, że i sama nie wiem od czego zacząć x") Na pewno tak : wiedziałam od początku że doczekasz się upragnionych komentarzy, jak każda zresztą blogerka, a aktywność na Twoim blogu z pewnością zwiększy się jeszcze bardziej ;) Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że nie każdy prowadzi tak ciekawy tryb życia, a ciekawy styl opisywania zdarzeń i same mnóstwo ciekawych sytuacji sprawiają, że po prostu chce się Cię czytać ;"') Tak więc dalszych powodzeń od Marty, a co do telefonu to znam uczucie nowego smartfona i odcięcie od świata, oj tak ^^"
OdpowiedzUsuńI jeszcze proszę żebyś odwiedziła mojego nowego bloga którego nie tak dawno założyłam, ale kilka rozdziałów już jest. Jeśli tylko masz chęci, oczywiście XD - http://meaning-of-existence.blogspot.com