2014/09/19

Birthday, Sick and more.

Hei.!

Minęło troche czasu od ostatniego posta. Czemu w ten czas nic nie dodałam.? Gdy ostatnim razem przeczytałam poprzedniego posta stwierdziłam, że nie tak to miało wyglądać.. Podczas dodawania go podobał mi się, ale następnego dnia stwierdziłam, że brzmiało to inaczej niż gdy to pisałam.. Stwierdziłam, że będę pisać dalej, gdy "znajdę swój styl", bo wcześniej na siłę próbowałam napisać to tak, jakby pisała to inna blogerka. Nie udało się i twierdze teraz, że wyszło mi to na dobre. Jaki jest powód pisania tego posta.? Otóż to taki, iż wczoraj, dokładnie 18 wrześnie miałam urodziny i chciałam się z wami tą chwilą podzielić. Skończyłam właśnie 14 lat. I pomimo tego pięknego dnia cały tydzień był do bani.. Czułam się taka.. zamulona. A jakby tego było mało to się dzisiaj rozchorowałam. To niemożliwe ile chusteczek można zużyć w jeden dzień. :D Wow ten post wydaje mi się być OK zwłaszcza, że pisze teraz bez większego zastanowienia. Jest taki mój, tak jak chciałam żeby był (chociaż jeden z moich planów wypalił. Tak piękne, że aż niemożliwe). W następnych postach spróbuje dodać jakieś zdjęcia. Jeżeli zdąże wyzdrowieć to pojawią się już w następnym poście. 

3 komentarze:

  1. No, piszę z lekkim opóźnieniem, ale wszystkiego najlepszego. :-) Muszę przyznać, że już tym postem mnie zaciekawiłaś. Cis myślę, że chyba będę często wpadać na twojego bloga. :-) Dlaczego ? Ponieważ, podoba mi się sposób, w jaki piszesz. Jak to się mówi, ,,nie owijasz w bawełnę" i piszesz wszystko tak wprost. :-) Niestety, teraz, coraz mniej zdarza się takich blogów, ale Twój na szczęście należy do tej lepszej kategorii. :-) Jeszcze raz, wszystkiego naj. ;33

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziekuje, dziekuje dziekuje po sto kroc.. ciesze sie, ze ci sie podoba, nadal jednak mam nadzieje na ulepszanie swojego stylu pisania. I mam nadzieje, ze na swoim blogu szybko dodasz rozdział.
      Topnieje na mysl o nowyn rozdziale. <3

      Usuń
    2. Rozdział jest już w drodze. :-)

      Usuń

Za każdy komentarz dziękuję. ♥
Czytam wszystkie komentarze.
Przyjmuję konstruktywną krytykę.
Jeśli jest coś, co ci się nie podoba i sądzisz że powinno być ulepszone, napisz. Postaram się dostosować.