2014/12/24

Merry Christmas Everyone.

Hei.!
 
     Dziś jest święto Bożego Narodzenia. Dzień, w którym narodził się Jezus, a zwierzęta tej nocy przemawiają ludzkim głosem. Czas składania życzeń, spędzania czasu z rodziną, otwierania prezentów i zjadania 12 potraw. W tym roku udało mi się te 12 potraw zjeść (były to: zupa owocowa, ryba panierowana, sałatka warzywna, krokiet, barszcz czerwony, grzybek marynowany, cukierki, pierogi z kapustą, bigos, mandarynki, piernik, makowiec, łącznie 12 (choć cukierki nie powinny się liczyć, ale nie miałam już siły by cokolwiek zjeść, więc zaliczyłam. Mam nadzieję że mi to wybaczycie)).
   I choć w tym roku nie uda mi się podzielić z wami opłatkiem, to chciałabym Wam życzyć wesołych świąt, mile spędzonego czasu, zdrowia, dużo uśmiechu, zero stresu, wielu prezentów, pijanego nowego roku (no ale bez przesady, nie opijcie się do utraty przytomności, bo kto was przyprowadzi do domu i wytłumaczy przed rodzicami ;D), spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego.
 
 
   Notka jest o świętach, więc o wydarzeniach z mojego życia codziennego opowiem w innym poście. A na dziś to już wszystko i jeszcze raz cudownych świąt. 

2 komentarze:

  1. Muszę powiedzieć tak, że :
    Po pierwsze - podziwiam za zjedzenie wszystkich potraw. XD Mi się to nigdy nie udaje. Anoreksja XDDD. Oczywiście, nie dosłownie. xD
    Po drugie - samo to, że W KOŃCU dodajesz post, jest jak podzielenie się opłatkiem. XD Mało tego - jak jakiś internetowy prezent XD.
    Po trzecie - dziękuję i również życzę Wszystkiego Najlepszego. XD Chociaż już tak trochę po czasie, ale trudno. XDDD

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mi sie tez nigdy nie udaje, pierwszy raz udalo mi sie w tym roku..
      Hahah. Jak sie notka pojawia, to jak jakas okazja.. ;D
      Zamiezam wziac z cb przyklad i publikowac czesciej.. moze nie tak czesto jak ty, bo bym was zanudzila.. ( was o ile oprocz cb ktos to jeszcze czyta.. )
      Chce tez zajac sie wygladem bloga, ale jestem leniem, wiec troche to moze zajac.. mam nadzieje zaczac w weekend.
      Chcialabym tez robic posty z.. a to powiem w najblizszej notce, zeby kazdy kto czyta ( o ile ktos czyta) wiedzial..
      Dziekuje tez za zyczenia i.. do zobaczenia tutaj lub u cb.. :)

      Usuń

Za każdy komentarz dziękuję. ♥
Czytam wszystkie komentarze.
Przyjmuję konstruktywną krytykę.
Jeśli jest coś, co ci się nie podoba i sądzisz że powinno być ulepszone, napisz. Postaram się dostosować.