06.02.2015r.*
Hei.!
Mam to szczęście powiadomić was, że mija mi pierwszy tydzień ferii.!
Ostatnie dni w szkole przed feriami były bardzo męczące, cały kalendarz każdego dnia był przepełniony testami, kartkówkami, pracami domowymi, projektami i zajęciami..
Teraz wreszcie mogę odpocząć, wyspać się, oddać się swoim zainteresowaniom i wreszcie mam czas na publikowanie postów. Opisze wam krótko jak wykorzystałam wolny czas.
W niedziele nie zdarzyło się nic szczególnego, po prostu byłam na basenie.
W czwartek byłam w kinie (Helios) na filmie "Pingwiny z Madagaskaru". Film jest świetny, śmieszny i szczerze wam go polecam.
Dzisiaj, w piątek byłam w Gigantach Mocy w MCK. Parami szukaliśmy pudełek po całej wystawie. W pudełkach były schowane rzeczy, wkładaliśmy do nich rękę (żeby pomacać przedmiot), czytaliśmy przyczepioną wskazówkę i szukaliśmy (na wystawie) jak się nazywa. Nazwy wpisywaliśmy do krzyżówki. Nasz czas to 75 min.
Pierwsze trzy pary dostały paczki, a my dostaliśmy bilety na jutrzejszy mecz SKRA Bełchatów-AZS Częstochowa o 15.00. Na koniec przechodziliśmy jeszcze raz w poszukiwaniu skrzyni z niespodziankami. Mam:
Pierwsze trzy pary dostały paczki, a my dostaliśmy bilety na jutrzejszy mecz SKRA Bełchatów-AZS Częstochowa o 15.00. Na koniec przechodziliśmy jeszcze raz w poszukiwaniu skrzyni z niespodziankami. Mam:
-plakaty z Gigantów Mocy,
-wielki kalendarz, plakat i cukierki ze SKRY,
-skałe z odciśniętą rośliną,
no i te bilety na mecz..
(zdjęcia nie są może najpiękniejsze,
ale chciałam wam pokazać te plakaty i wgl..)
Więc jutro idę na mecz, a w ten weekend zamierzam jeszcze pójść na lodowisko. Jak chcecie mogę jutro napisać post jak było na meczu i może wstawić jakieś zdjęcia.
Przypominam jeszcze, że jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem poniżej.
Do następnego. :)
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
*kolejny opóźniony post. Tym razem spowodowany czekaniem na zdjęcia, ale tych jeszcze nie ma.. ;c
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
*kolejny opóźniony post. Tym razem spowodowany czekaniem na zdjęcia, ale tych jeszcze nie ma.. ;c
Więc, umm, po pierwsze - cześć xD Po mojej długiej nieobecności muszę powiedzieć, że cieszę się, iż zajrzałam po raz pierwszy od dawna na stary, dobry ,,google" i miło mi, że tak pięknie (żeby pięknie, wcale nie musi być często xDD) rozwijasz swój blog :) Oczywiście, o ile pamiętasz jeszcze ,,starą Martę Kot" :"") Lecz bez względu na to, czy pamiętasz, czy nie, pozdrawiam gorąco i życzę dalszego rozwoju bloga ;)
OdpowiedzUsuńOczywiście że pamiętam.!
UsuńCzemu usunelas bloga? Nie mialam z tb żadnej możliwości kontaktu.!
Ahh i z twoim komentarzem znów przybyla motywacja. Ciesze sie ze napisalaś i że po takim czasie tu weszlam zobaczyc czy jestes.. Teraz w moim życiu nastąpiło troche ważnych zmian wiec pewnie zabiore sie wkrótce za dodanie notki.
Jedna z rzeczy ktore sie nie zmienilychociaz tego bardzo pragne jest niestety moje lenistwo wiec nie ma jeszcze nowego szablonu..(caly ten czas.. ). trzeba wreszcie wyjsc spod koca i isc zrobic troche zdjec.! Mam nadzieje ze jeszcze tu zajzysz i bede miala z tb jakis kontakt.!
Przepraszam za usunięcie bloga, lecz w tamtym czasie miałam sporo problemów ze sobą i głównie tym była spowodowana moja decyzja. ;/ Lecz teraz już wróciłam i postaram się nie zaniedbywać konta, oraz oczywiście odwiedzać i Twój blog. :) Szczerze mówiąc, w najbliższym czasie sama zamierzam założyć swój, drugi blog (chociaż JESZCZE nie wiem co końca o jakiej tematyce xD).
OdpowiedzUsuńCo do notek, to strasznie cieszę się, że będzie co czytać x"D i z pewnością przeczytam.
Lenistwo dopada wszystkich, mnie szczerze mówiąc też, ale cóż, trzeba jakoś żyć ;")
Pewnie że zajrzę tu jeszcze ;)
Ciesze się z twojego powrotu i mam nadzieje że nie będziesz miała więcej problemów. (gdybyś widziała mojego banana na twarzy gdy zobaczyłam że napisałaś.! hahah.. :D)
UsuńBędziesz kontynuować tamtego bloga czy masz jakiegoś innego.?
O czym tak ogólnie chcesz pisać nowego bloga.? Czekam..!!!!!
Raczej nie powrócę już do starej, Jelsowej tematyki, lecz na pewno w najbliższym czasie postaram się wymyślić jakąś równie ciekawą i (mam przynajmniej taką nadzieję xD) interesującą. Już naprawdę niedługo powinien pojawić się ten blog, ale cóż tu więcej dodać - niebawem tego będzie można przekonać się na moim koncie ;)
UsuńRaczej nie powrócę już do starej, Jelsowej tematyki, lecz na pewno w najbliższym czasie postaram się wymyślić jakąś równie ciekawą i (mam przynajmniej taką nadzieję xD) interesującą. Już naprawdę niedługo powinien pojawić się ten blog, ale cóż tu więcej dodać - niebawem tego będzie można przekonać się na moim koncie ;)
Usuń