2015/04/19

New look!


Uwaga, uwaga.!
Moje lenistwo chwilowo przeminęło i bawiłam się trochę szablonem.!
Wreszcie udało mi się ustawić nowy wygląd bloga, więc radujmy się.!
Wciąż musze jeszcze zrobić nagłówek, ale to już mało w porównaniu do tego co udało mi się dzisiaj zrobić.
Tą notke napisałam tylko żeby pokazać jaka jestem z siebie dumna i nie będzie tu żadnych większych informacji, więc.. Ja ide się uczyć swojej roli na apel i do testu do geografii, a z Wami widze się później..
Pa. ;*

24 komentarze:

  1. Genialny post, tak w ogóle to bardzo podoba mi się design i sposób w jaki piszesz posty. Będę zaglądać tu częściej! ♥

    Skomentujesz post u mnie?
    TUTAJ:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujee.! ♥
    Heh, oczywiście, zapraszam ponownie. :D
    Chętnie też zajże na twój blog.!

    OdpowiedzUsuń
  3. Następnym razem może napisz troszkę dłuższy post? :D taka mała rada ;)

    obs za obs? jeśli jesteś chętna zacznij i daj mi o tym znać :*
    donutworrybehappy.blogspot.com - zapraszam do mnie, nowy post z SASSY OOTD ♥ ♥ ♥

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zazwyczaj pisze dłuższe posty. Ten jest wyjątkiem, bo po prostu chciałam się pochwalić że w końcu po tak długim czasie udało mi się zmienić szablon. :)
      Jednak ciesze się napisałaś, chętnie słucham rad..
      Jeżeli chodzi o bloga to zajrze.. ♥

      Usuń
  4. rzeczywiście krótki post, ale to bardziej taka informacja :D
    zapraszam do obserwacji bloga (jeśli ci się spodoba, nie wymuszam)

    zapraszamy Cię do udziału w KONKURSie, w którym można wygrać post promujący!

    Pozdrawiamy!
    Ajina i Lou
    ajinaandlou.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bloga obserwuje, dziękuje za zaproszenie ;)
      Także pozdrawiam i mam nadzieje, że jeszcze zajrzycie.!

      Usuń
  5. Czekam na długi post mam nadzieję że coś fajnego szykujesz dla nas. :)
    zapraszam serdecznie do mnie z całego serduszka proszę cię o po klikanie w linki w ubraniach to dla mnie ogromnie ważne odwdzięczę się dobro do nas powraca :*
    Obs za obs ?? zapraszam serdecznie do mnie kochana :*
    http://nicole-500.blogspot.com/2015/04/paczuszka-od-dresslink.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie ma sprawy, za chwilkę wejde i poklikam.. :)
      Co do następnego posta, to może być różnie. Mam w planach zrobić moje polecane rzeczy, coś jak ulubieńcy miesiąca, ale nw. czy chcielibyście coś takiego. Nie wiem też czy wyrobie się przed wyjazdem. Jeśli nie to najbliższy post będzie czymś w rodzaju "dziennika z wakacji" czy jakoś tak. nie mam jeszcze wymyślonej nazwy.
      Zaobserwuje, zapraszam do kliknięcia 'dołącz do witryny' po prawej. ;*

      Usuń
  6. Świetny wygląd bloga ;)
    Co powiesz na obs/obs? ;)
    Jeśli tak to zacznij i daj znać u mnie ;)
    http://lonnelly-inspirations.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuje i oczywiście zapraszam do klikięcia 'dołącz do witryny' na pasku widget'ów po prawej. ;)

      Usuń
  7. Wygląd widzę, że minimalistyczny, rzeczywiście brak nagłówka się odczuwa, a właściwie jego brak aż godzi w oczy, ale cały szablon zapowiada się ciekawie. :)

    Mój blog- ultradefenceless

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuje, <3
      nagłówek będzie już na pewno do 4.05.2015 kiedy to wracam z wycieczki do Włoch. ;)

      Usuń
  8. ciekawy post i fajny wyglad
    strasznie spodobal mi sie twoj blog , musze wpadac czesciej i licze na kolejne posty! :)
    obserwujemy ? ja już angelica-gurgull.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  9. Pracuj nad nagłówkiem, z chęcią zobaczyłabym cały design ♥

    Jully-Blog [KLIK]
    Jeśli Ci się spodoba - zaobserwuj i napisz :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuje. ♥
      Tak jak napisałam w odpowiedzi gdzieś powyżej, pełny design bloga ukaże się do 04.05.2015, następnego dnia po powrocie z wycieczki. :)

      Usuń
    2. Czytałam bloga
      Ahh, Ed Sheeran-thinking out loud. ♥
      Tego też często słucham, piękna piosenka. ♥
      Mam nadzieje, że wpadniesz jeszcze chociażby na chwilkę. :)

      Usuń
  10. Bardzo fajny wygląd ;)
    paperlifex33.blogspot.com obs ? zacznij i daj znac

    OdpowiedzUsuń
  11. Thank youu.. ♥
    Love your blog, it's amazing.
    You want me to write posts in english too.? 'Cause if you do there is no problem for me..
    And am joining your site.
    Saw you've been in Italy. I'm going there today evening. ♥
    Hope to see you soon. :)

    OdpowiedzUsuń
  12. ladny wyglad :)

    http://feel-that-moments.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  13. Bardzo mi się spodobał <3

    Co powiesz na wspólną obserwacje ?
    Zacznij i mnie poinformuj :)

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję. ♥
Czytam wszystkie komentarze.
Przyjmuję konstruktywną krytykę.
Jeśli jest coś, co ci się nie podoba i sądzisz że powinno być ulepszone, napisz. Postaram się dostosować.