2015/04/19
New look!
Uwaga, uwaga.!
Moje lenistwo chwilowo przeminęło i bawiłam się trochę szablonem.!
Wreszcie udało mi się ustawić nowy wygląd bloga, więc radujmy się.!
Wciąż musze jeszcze zrobić nagłówek, ale to już mało w porównaniu do tego co udało mi się dzisiaj zrobić.
Tą notke napisałam tylko żeby pokazać jaka jestem z siebie dumna i nie będzie tu żadnych większych informacji, więc.. Ja ide się uczyć swojej roli na apel i do testu do geografii, a z Wami widze się później..
Pa. ;*
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Genialny post, tak w ogóle to bardzo podoba mi się design i sposób w jaki piszesz posty. Będę zaglądać tu częściej! ♥
OdpowiedzUsuńSkomentujesz post u mnie?
TUTAJ:)
Dziękujee.! ♥
OdpowiedzUsuńHeh, oczywiście, zapraszam ponownie. :D
Chętnie też zajże na twój blog.!
Następnym razem może napisz troszkę dłuższy post? :D taka mała rada ;)
OdpowiedzUsuńobs za obs? jeśli jesteś chętna zacznij i daj mi o tym znać :*
donutworrybehappy.blogspot.com - zapraszam do mnie, nowy post z SASSY OOTD ♥ ♥ ♥
Zazwyczaj pisze dłuższe posty. Ten jest wyjątkiem, bo po prostu chciałam się pochwalić że w końcu po tak długim czasie udało mi się zmienić szablon. :)
UsuńJednak ciesze się napisałaś, chętnie słucham rad..
Jeżeli chodzi o bloga to zajrze.. ♥
rzeczywiście krótki post, ale to bardziej taka informacja :D
OdpowiedzUsuńzapraszam do obserwacji bloga (jeśli ci się spodoba, nie wymuszam)
zapraszamy Cię do udziału w KONKURSie, w którym można wygrać post promujący!
Pozdrawiamy!
Ajina i Lou
ajinaandlou.blogspot.com
Bloga obserwuje, dziękuje za zaproszenie ;)
UsuńTakże pozdrawiam i mam nadzieje, że jeszcze zajrzycie.!
Czekam na długi post mam nadzieję że coś fajnego szykujesz dla nas. :)
OdpowiedzUsuńzapraszam serdecznie do mnie z całego serduszka proszę cię o po klikanie w linki w ubraniach to dla mnie ogromnie ważne odwdzięczę się dobro do nas powraca :*
Obs za obs ?? zapraszam serdecznie do mnie kochana :*
http://nicole-500.blogspot.com/2015/04/paczuszka-od-dresslink.html
Nie ma sprawy, za chwilkę wejde i poklikam.. :)
UsuńCo do następnego posta, to może być różnie. Mam w planach zrobić moje polecane rzeczy, coś jak ulubieńcy miesiąca, ale nw. czy chcielibyście coś takiego. Nie wiem też czy wyrobie się przed wyjazdem. Jeśli nie to najbliższy post będzie czymś w rodzaju "dziennika z wakacji" czy jakoś tak. nie mam jeszcze wymyślonej nazwy.
Zaobserwuje, zapraszam do kliknięcia 'dołącz do witryny' po prawej. ;*
Świetny wygląd bloga ;)
OdpowiedzUsuńCo powiesz na obs/obs? ;)
Jeśli tak to zacznij i daj znać u mnie ;)
http://lonnelly-inspirations.blogspot.com/
Dziękuje i oczywiście zapraszam do klikięcia 'dołącz do witryny' na pasku widget'ów po prawej. ;)
UsuńWygląd widzę, że minimalistyczny, rzeczywiście brak nagłówka się odczuwa, a właściwie jego brak aż godzi w oczy, ale cały szablon zapowiada się ciekawie. :)
OdpowiedzUsuńMój blog- ultradefenceless
Dziękuje, <3
Usuńnagłówek będzie już na pewno do 4.05.2015 kiedy to wracam z wycieczki do Włoch. ;)
Ładny wygląd :)
OdpowiedzUsuńJulajulia.blogspot.com
Dziękuje. :)
Usuńciekawy post i fajny wyglad
OdpowiedzUsuństrasznie spodobal mi sie twoj blog , musze wpadac czesciej i licze na kolejne posty! :)
obserwujemy ? ja już angelica-gurgull.blogspot.com
Dziękuje i oczywiście zapraszam. :)
UsuńPracuj nad nagłówkiem, z chęcią zobaczyłabym cały design ♥
OdpowiedzUsuńJully-Blog [KLIK]
Jeśli Ci się spodoba - zaobserwuj i napisz :)
Dziękuje. ♥
UsuńTak jak napisałam w odpowiedzi gdzieś powyżej, pełny design bloga ukaże się do 04.05.2015, następnego dnia po powrocie z wycieczki. :)
Czytałam bloga
UsuńAhh, Ed Sheeran-thinking out loud. ♥
Tego też często słucham, piękna piosenka. ♥
Mam nadzieje, że wpadniesz jeszcze chociażby na chwilkę. :)
Bardzo fajny wygląd ;)
OdpowiedzUsuńpaperlifex33.blogspot.com obs ? zacznij i daj znac
Thank youu.. ♥
OdpowiedzUsuńLove your blog, it's amazing.
You want me to write posts in english too.? 'Cause if you do there is no problem for me..
And am joining your site.
Saw you've been in Italy. I'm going there today evening. ♥
Hope to see you soon. :)
ladny wyglad :)
OdpowiedzUsuńhttp://feel-that-moments.blogspot.com/
Bardzo mi się spodobał <3
OdpowiedzUsuńCo powiesz na wspólną obserwacje ?
Zacznij i mnie poinformuj :)
Śliczny wygląd ! :)
OdpowiedzUsuńMÓJ BLOG :)